KONST / Litografier / Färglitografi 11795124
nr 1179 5124
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 134/150. 12x38 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:19:51
250 kr
900 kr
1.000 kr
1.800 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér